Kom in på en kopp kaffe. Eller en pingismatch. Vi bits inte.

Är du vår kund? Vill du bli kund? Eller kanske praktikant? Möjligtvis är det att du är kollega? Mamma, pappa, barn? Eller en gammal magister? Vi vill lära känna alla människor bättre. Tveka därför inte att ringa (på telefon eller dörren) eller mejla.

Säg

till våra kontorsmedarbetare.

Lars Sultan

Projektledare / Copywriter

0702-111 333lars@sultan.se

Per Sultan

Art director / Rörligt

0706-66 65 44per@sultan.se

Henrik Kamstedt

Art Director / Webbutvecklare

0702-99 66 85henrik@sultan.se

Sofie Adolfsson

AD/ Grafisk formgivare

0703-441006sofie@sowl.se

Alexander Johansson

LinkedIn Coach/Rekryterare

0704-010708alex@marketmatch.se

Alexander Liljedahl

Frontend-utvecklare

alexander@sultan.se

Albin Kopp

Copywriter

0703-414053albin@sultan.se

Roffe Sultan

Byråhund

voff@sultan.se

Jerry Kauppila

Visual Designer/Brand Strategist

0762-747050info@jerrykauppila.se

Du känner dig sömnig och kroppen är tung som bly. När vi räknat till tre och knäpper med fingrarna kommer du att vakna upp och vilja bli kund hos oss. 1,2,3. Knäpp!